444 3553 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Akaryakıtta Liderlerin Çözüm Ortağı

Kalitenin Olduğu Yerde Biz Varız

DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Türkiye’de "Akaryakıtta çözüm ortağınız." ilkesi doğrultusunda hızlı ve güvenilir adımlar ile ilerleyen Mertsan olarak; güvenilir ve kesintisiz hizmet vermek, müşterilerimize çözüm ortağı olmak hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır. Şirketimizin kuruluşundaki ilk heyecanımız gibi her gün hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Mertsan vizyonu gereği kaliteden ödün vermemek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için; "Güçlü lojistik ister" ilkesi doğrultusunda kendi araç parkı ile sizin için önemli olan projelerinize değer katan projeleriyle güç katma ilkesini benimsemiştir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuki ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olmak ilkelerimiz arasındadır. Her aşamada müşteri memnuniyetini esas almak, çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak temel değerlerimizdir.

Kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.Başarının temel ilkelerinin: dürüst, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır...